Gå direkt till textinnehållet
Visa meny

IT-styrgruppen

Kommunens arbete för bredbandsutbyggnaden leds av en politisk styrgrupp, där följande personer ingår för mandatperioden 2018-2022.

  • Mikael Lindfors (S) ordförande
  • Patrick Ström (C) vice ordförande
  • Anna Lidén (S)
  • Lars-Åke Holmgren (KD)

Protokoll 2021

It-styrgruppens protokoll 2021-09-28

It-styrgruppens protokoll 2021-06-29

It-styrgruppens protokoll 2021-05-25

It-styrgruppens protokoll 2021-04-13

IT-styrgruppens protokoll 2021-01-19

Protokoll 2020

it-styrgruppen 201110

Tidigare protokoll ?

Vill du ha kallelser, handlingar och protokoll från ännu längre tillbaka, kontakta nämndsekreteraren. Kontaktuppgifter hittar du till höger.

Senast ändrad 11 oktober 2021

Vi och våra partners använder cookies för att förbättra och personalisera din upplevelse, visa annonser baserade på dina intressen och för att mäta och analysera data. Genom att använda vår webbplats och våra tjänster godkänner du att vi använder cookies som beskrivet i vår dataskydds-policy.